Saturday, November 14, 2020

$3 Per Day Grocery Budget: Name Brand vs. Store Brand

 Enjoy our newest video in the $3 Per Day Grocery Budget, Name Brand vs. Store Brand.  Is it worth it to buy store brands?  Watch and see what you think.



We have done some different comparisons on our blog.  Check them out if you are interested.  It sure is fun to try the comparisons and see what your family thinks.  

No comments:

Post a Comment

Ad 3